Мемлекеттік көрсетілген қызметтер бойынша 2022 жылға арналған есеп

27.02.2023

«Ақмола облысы білім басқармасының Егіндікөл ауданы бойынша білім бөлімі  Егіндікөл ауылының №1 жалпы орта білім беретін  мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі өз қызметін Қазақстан Республикасының « Мемлекеттік көрсетілген қызмет туралы» 2013 жылғы 15 сәуірдегі  Заңына Мемлекеттік қызметтер көрсету  қағидаларына сәйкес жүзеге асырады.

Заңды мекен – жайы:

Егіндікөл ауылы,

Школьная көшесі  6

Мемлекеттік қызметтер көрсету бойынша талдауы:

2020 жыл

2021 жыл

2022 жыл

Мемлекеттік қызметтер саны

Мемлекеттік қызметтер саны

2020 жыл

2021 жыл

2022 жыл

Электрондық түрде

Қағаз жүзінде

2022  жылғы көрсетілген  мемлекеттік қызметтер:

1)  2022 жылы Егіндікөл ауылының №1 жалпы орта білім беретін мектебімен барлығы  59  қызмет көрсетілді.

2. Бастауыш , негізгі орта, жалпы білім беретін бағдарламалары бойынша оқыту үшін    « Egov» жүйесінде  29  құжат қабылданды.

2.Мекен  -  жайының  ауысуына байланысты оқушылардың  14 құжаттарын қабылдау  жүргізілді.

3. Мемлекеттік қызметтер көрсету бойынша газет бетінде 1  мақала жарияланды. Әлеуметтік  желілерде 10 құжат жарияланды.

4.Мемлекеттік қызметтер көрсету бойынша  1  құжат қайтарылды.

5. 2022 жылы  мемлекеттік қызмет көрсету бойынша қызмет алушылардан шағымдар түскен жоқ.

2023 жылы мектеп жеке және заңды тұлғаларды қолжетімді  және  сапалы мемлекеттік қызметтермен қамтамасыз ету бойынша  жұмысты жалғастыратын болады.